Návrh interiéru a realizácia vzorového bytu – MOZEGO – Interiérový dizajn

Interiérový dizajn a realizácia vzorového bytu v SENEC GARDENS
Pre developerskú spoločnosť sme vytvorili interiérový dizajn a realizovali na mieru vzorový byt v peknom prostredí Senec Gardens. Na začiatku bol návrh, cenová ponuka na realizáciu a neskôr kompletná realizácia bytu. Veľký dôraz investor kládol na rýchlosť realizácie, pretože pri predaji nehnuteľnosti je to o rýchlosti a čo najskôr pripraviť pre potencionálneho kupca byt, na základe ktorého sa rozhodne byt kúpiť. Povodne sme chceli nábytok a cele vybavenie riešiť na mieru, ale čas bol neúprosný a doba realizácie sa pohybovala 4 – 6 týždňov, čo nebolo časovo nevyhovujúce. Investorovi sme navrhli riešenie, ktorým bolo zrealizovať interiér v priebehu týždňa. Tato možnosť natoľko investora zaujala, že sme sa hneď pustili do novej cenovej ponuky a po schválení sme sa hneď pustili do objednávky.
Interiérový dizajn a realizácia vzorového bytu
Ako je možné realizovať interiér do týždňa? Odpoveďou je IKEA. Áno, cely interiér sme zrealizovali nábytkom z IKEA, kde dostupnosť bola veľmi rýchla. Nábytok sme tak prispôsobili už v 3D návrhu a následne sme objednali všetko čo bolo možné do interiéru dodať. Niektoré kusy sme však boli nútený realizovať našim stolárom, ktorý zabezpečil veľmi rýchlo potrebne kusy k nábytku.
ELEGANTNÉ MATERIÁLY A DOMÁCE TEPLO V INTERIÉRI
Aj napriek tomu, že interiér je realizovaný nábytkom z IKEA, interiér bytu sme ladili do elegantných odtieňov. Dizajn bytu s prírodnými materiálmi, sviežimi, príjemnými odtieňmi a novým navrhnutým bodovým osvetlením.