Návrh interiéru a realizácia rodinného domu – MOZEGO – Interiérový dizajn

Návrh interiéru a realizácia rodinného domu na kľuč od interiéru až k exteriéru
Celý projekt bude realizovaný našou spoločnosťou MOZEGO. Postaráme sa o kompletnú realizáciu rodinného domu a koordináciu projektu, vďaka čomu dostane klient spoľahlivý a stopercentný výsledok. Zabezpečíme komplet vybavenie, od nábytku na mieru cez postele až po svietidlá a nakoniec aj realizáciu záhrady.
Interiér rodinného domu si môžete pozrieť tu
Projekt, ktorý sme navrhli od základnou
Dom sa nachádza v pokojnom prostredí, v oblasti s nízkou intenzitou budov. Investori sa zaujímali o jednoduchý, dvojpodlažný, minimalistický rodinný dom, ktorý sme navrhli komplet podľa požiadaviek. Pri tomto projekte sme sa s investorom dohodli na kompletnej cenovej ponuke a teraz už postupne pripravujeme rodinný dom pre realizáciu na kľuč.
Pokojný priestor a súkromie
Architektúra navrhnutého domu kombinuje pohľad na potenciál, aspekty vyplývajúce z analýzy slnečného žiarenia a zároveň poskytuje obyvateľom pokojný priestor a súkromie v záhrade.
Dokonalé riešenie na jednom mieste MOZEGO
Na prízemí sú izby dennej zóny. Dennú zónu tvorí kuchýň, izby, spálňa, kúpeľne, ďalej jedáleň, otvorená obývacia izba, vstupná zóna so šatníkovou skriňou, garáž a technické miestnosti. Na prvom poschodí je herňa s biliardom, barom a vstupom do kino izby. Pre hosti čaká spálňa s rohovým oknom s výhľadom na prírodu. Súčasťou je aj súkromná kancelária a kúpeľňa.
Farba domu mala byť monochromatická - na báze bielej a šedej, ktorá je kombináciou architektonického betónu, omietaného povrchu a skla. Exteriér bude tvoriť vstup s parkovaním, rodinný dom a samostatná garáž, alebo dielna pre majiteľa, ktorý si rad oddýchne pri svojom koníčku. Hneď vedľa dielne sme vytvorili gril pre posedenie s priateľmi. K takémuto exkluzívnemu domu, nemôže chýbať ani bazén, ktorý bude mať dĺžku 10m.
Rodinný dom poskytuje dych berúci výhľad priamo do lesa. Príroda je nielen všade naokolo, podarilo sa nám ju dostať aj do vnútra samotného rodinného domu. Preto sme sa pri navrhovaní interiéru rozhodli pre prírodné materiály a doplnili sme ich o zelené steny a ostatné elementy.