Interiérový návrh rodinného domu Žarnovica – MOZEGO – Návrh interiéru

Interiérový návrh rodinného domu Žarnovica - MOZEGO - Návrh interiéru
Interiér rodinného domu v Žarnovici je kontrastnou kombináciou bielej, čiernej a šedej. Interiérový návrh od MOZEGO je bohatou kombináciou textúr a materiálov, od drevených podláh a povrchových úprav stien, cez kamenný obklad, až po hladké omietnuté povrchy. Interiér rodinného domu oživujú jemné farebné akcenty a doplnky v podobe nábytku a prvkov moderného dizajnu.
Dostatočná veľkosť, logická štruktúra a vybavenie na mieru
Čerstvý vzduch prekrásne okolie a v strede všetkého ich rodinný domček. Rodinný dom, ako stvorený pre rodinu. Keďže každý mladý pár sníva o modernom bývaní v pokojnej lokalite, cieľom investora bolo vybrať pozemok s výhľadom na les. Pri navrhovaní a vytváraní interiéru sme kládli dôraz na to, aby z domu doslova sálala dobrá energia. Rodinný dom poskytuje dych berúci výhľad priamo do lesa. Príroda je nielen všade naokolo, podarilo sa nám ju dostať aj do vnútra samotného rodinného domu. Preto sme sa pri navrhovaní interiéru rozhodli pre prírodné materiály a doplnili sme ich o zelené steny a ostatné elementy. Okrem orechovej dýhy sme ako kontrastný materiál zvolili betón a oceľ. Podarilo sa nám teda vytvoriť dokonalú prírodnú symbiózu interiéru s exteriérom a život tak nenápadne prechádza aj do obytných priestorov tejto mladej rodinky.
Nábytok na mieru
Klienti si priali nábytok na mieru, a tak sme im ich požiadavku splnili. Centrom domu je masívny stôl, ktorý je doplnený o stoličky Muuto. Mramorový konferenčný stolík je zas dizajnovým prvkom, ktorý očarí hneď na prvý pohľad. V celom dome je použitý nábytok vyrobený špeciálne pre tento rodinný dom – sedačky, postele, kuchyňa a jedáleň. Pohodlie rodičom poskytne jedinečné kreslo značky BoConcept. Dom bude obsahovať stropné ozvučenie a taktiež aj stropné svietidlá v obývacej izbe. Práve obývacia izba bude miestom, kde sa rodina bude zhromažďovať, preto je vybavená naozaj luxusne a pripomína kino.
Realizacia MOZEGO
Celý projekt bude zastrešený našou spoločnosťou MOZEGO. Postaráme sa o kompletnú realizáciu a koordináciu projektu, vďaka čomu dostane klient spoľahlivý a stopercentný výsledok. Zabezpečíme celé vybavenie, od nábytku cez postele až po svietidlá.
INTELIGENTNÉ BÝVANIE – MYSLÍME DO BUDÚCNOSTI
Posledným zo želaní klientov bolo to aby bol dom inteligentný. Preto sme sa rozhodli pre elektronický systém inteligencie od výrobcu NIKO. Inteligentné domy sú určite trendovou záležitosťou a je hneď niekoľko dôvodov, pre ktoré si taký dom realizovať. Medzi hlavné tri patria komfort, úspory a bezpečnosť. Už sa Vám stalo, že ste zabudli zhasnúť svetlo, vypnúť rádio alebo naopak zakúriť? Predchádzajte nečakaným situáciám ako sú nedoplatky alebo skrat. Dom v Žarnovici je napojený na hudbu, osvetlenie a kúrenie, čím šetrí Vašu peňaženku i zdravie.