Interiérový návrh rodinného domu v Ivanke pri Dunaji – MOZEGO – Interiér

Interiérový návrh rodinného domu v Ivanke pri Dunaji
Pri navrhovaní interiérov rodinných domov myslíme vždy na dizajn, funkčnosť alebo estetiku. Myslíme však aj na bezpečnosť – o to viac, pokiaľ sa jedná o rodinný dom pre rodinku s deťmi. A práve mladá rodinka s ratolesťami nás požiadala o stavbu rodinného domu, ktorý bude všetky vyššie spomenuté atribúty spĺňať. A my môžeme s spokojne povedať, že sme vytvorili prekrásny interiérový návrh rodinného domu.
Rodinný dom v modernom štýle - minimalizmus a Škandinavia
Investor bol otvorený všetkému modernému. Úloha bola jednoduchá – vytvoriť rodinný dom v modernom štýle s myšlienkou minimalizmu, a to najmä farebného. Celý návrh je tak nevinne bledý a v duchu Škandinávie. Ako kontrastové prvky sme zvolili kusy nábytku v spojení biela, dub a čierna. Napríklad pre pracovnú dosku sme zvolili prírodný kameň. Celý interiér tak pôsobí jemne s náznakmi príjemného kontrastu – ako odtieňového, tak aj materiálového.
Interiérový návrh a dôraz na kvalitu
Pri navrhovaní interiérov vždy dbáme na overenú kvalitu. Preto sme ako svietidlá do obývacej izby zvolili svetlá Vistosi. V detskej izbe sú to zas svetlá MUUTO. Aj vďaka výberu rôznych svietidiel sa nám podarilo urobiť každú jednu izbu jedinečnou. Sedačka v obývacej izbe je vyrobená na mieru presne podľa požiadaviek našich klientov. Pri výbere materiálov sme stavili tiež na kvalitu
Najlepšou odmenou je to, že sú všetci členovia s našim výtvorom spokojní
Priestranné izby a interiér vytvorili z tohto rodinného domu domov pre všetkých. Rodičia budú mať svoje súkromie a deti zas dostatok miesta na hry a detský život. Súčasťou domu je aj pracovňa, v ktorej sa môžu rodičia venovať svojej práci a byť tak stále doma, pri svojich deťoch a pre deti sme vytvorili detskú izbu a herňu pre detské návštevy. Naši architekti teda nemysleli iba na estetiku a funkčnosť tohto obydlia, ale aj na jeho obyvateľov. Rodina je prvoradá a pri navrhovaní tohto rodinného domu bola od začiatku našou prioritou.