Interiérový dizajn domu v Dunajskej Strede – MOZEGO – Interiérový návrh

Interiérový dizajn domu v Dunajskej Strede - MOZEGO - Interiérový návrh
Jedna z noviniek v našej realizácie je interiérový dizajn a realizácia rodinného domu v Dunajskej Strede. Interiérový dizajn, ktorého interiér odráža škandinávsky štýl s nádychom minimalizmu. Jednoduchosť a funkčnosť boli jedinou požiadavkou od investora. Zvyšok je tvorivosť dizajnérov MOZEGO. Interiér rodinného domu je zariadený v modernom štýle Škandinávie v kombinácii s minimalistickými doplnkami. 3D návrh interiéru bol vytvorený pre mladú rodinku. Interiér rodinného domu v Dunajskej Strede od MOZEGO interiérových architektov bol vytvorený tak, aby tvoril minimalisticky interiér s prvkami elegancie. Moderný štýl a Škandinávska jednoduchosť, čierna, drevo a farebne kontrasty ktoré priťahujú pozornosť.
Interiérový dizajn - Škandinávska jednoduchosťod MOZEGO interiéroví architekti - Dunajská Streda
Hlavným cieľom vytvorenia interiéru bolo získať pohodlný interiér s útulným charakterom, ale s nádychom Škandinávie. Interiér rodinného domu v Dunajskej bol vytvorený tak, aby spĺňal pohodlie interiéru s modernými prvkami.
Moderná kuchyna v rodinnodom dome
Kuchynsky ostrov je ideálnym miestom na kávu, rýchle raňajky alebo posedenie s priateľmi. Napriek všeobecnému presvedčeniu, že čierna je tmavá, rodinný dom v Dunajskej Strede s čiernou kuchyňou vyzerá nádherne a veľmi charizmaticky. Hlavným predpokladom koncepcie bolo dosiahnutie efektu "čistoty" a konzistencie interiéru.
Obývacia izba ako základ každého bývania by mala patriť medzi najútulnejšie. Svedčí o tom aj sivá sedacia súprava, doplnená o farebné akcenty. Obývacia miestnosť plynulo prechádza do priestoru s jedálenským stolom, kuchyňou, ktorá je súčasťou obývacej izby. Medzi obývacou izbou a kuchyňu sme navrhli posuvnú zástenu, ktorá oddeľuje kuchyňu od obývacej izby. Posuvná zástena v prípade potreby oddeľuje kuchyňu od obývacej izby. Obývacia izba je zariadená len veľmi minimalisticky, napriek tomu si zachovala svoju modernosť vďaka dyhe a betónu na nábytku.