Interiérový dizajn bytu v Bratislave – MOZEGO – Interiérový dizajn

Interiérový dizajn bytu a rýchly dizajn interiéru od MOZEGO
Interiérový dizajn bytu s eleganciou, luxusom a vysokou kvalitou - to je skratka, ktorú môžete definovať pri tomto interiéry. Architekti MOZEGO mali iba 2 týždňe na vytvorenie interiérového dizajnu s vizualizáciami a na realizáciu konceptu. Aj napriek obmedzenej dobe sa nám podarilo vytvoriť miesto na vysokej úrovni spĺňajúci všetky očakávania investorov - s otvoreným vkusom pre návrh interiéru. 52,5 m2 a len 5 týždňov pre návrh a realizáciu interiéru. Našťastie sú investori otvorení moderným riešeniam, vďaka ktorým MOZEGO architekti moholi plne rozvíjať svoj tvorivý potenciál. Pozorne sleduje najnovšie trendy v interiérovom dizajne.
Interiérový dizajn bytu v Bratislave - MOZEGO - Interiérový dizajn
Denná zóna pozostáva z otvorenej kuchyne, obývacej izby a jedálne. Vďaka tejto kombinácii bol priestor opticky rozšírený. Moderné hladké plochy nábytku, velúrové čalúnenie, betón a panel na stene, sú prvky interiéru, ktoré sú stelesnením súčasného interiéru a ​​neokázalej elegancie. Jemné odtiene kombinované s prírodnými drevenými podlahami a dlažbou smerujúcou od chodby až do kuchyne s obývacou izbou vytvárajú príjemnú atmosféru.
Pri navrhovaní interiéru bytu sa MOZEGO architekti zamerali na to, čo bolo potrebné. Osobitnú pozornosť sme venovali materiálom a ich kvalite, ako aj samotnému výkonu. V byte, nie sú žiadané zbytočné veci, len to, čo je potrebné. Maximálne sme využili interiér vzhľadom na nie veľmi veľký byt. Požiadavkou investorov - nábytok na mieru a využiť každý kúsok a vytvoriť maximum úložného priestoru tak aby nepôsobil preplnene.
Vymyslieť úložný priestor tak, aby zapadol do interiéru a zachoval si elegantný interiér. Toto bol hlavný dôvod, prečo nás investor oslovil a vznietil komunikáciu pre vytvorenie vhodne prispôsobeného interiéru. Viac úložného priestoru, prispôsobeného tak, aby čo najmenej tvoril preplnenie interiéru. Investori si vybrali štýl modernej a pokojnej neutrálnej farby, v ktorej sa cítia najlepšie. Interiéry bol oživený výraznejšími farbami na doplnkoch.