Interiérový dizajn bytu Bratislava – Staré Mesto – MOZEGO – 3D Návrhy

Interiérový dizajn bytu Staré Meste - Bratislava
V pôvodne dvojizbovom byte, sme vytvorili miesto pre dve izby a vytvorili tak ďalší priestor pre obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a chodbou. Na povodnom mieste kuchyne, sme vytvorili miesto pre kúpeľňu, do ktorej sa prechádza cez skriňu na chodbe. Investor, mladý par, sa obrátil na MOZEGO interiérových architektov s požiadavkou, zmeniť rodičovsky byt, vytvoriť moderný interiérový dizajn a spraviť z neho interiér, ktorý bude nadčasový a funkčný. Dizajn bytu sme navrhli tak, aby bol útulný a pohodlný.
Prvotná komunikácia s investorom
Prvotná komunikácia s investorom bola na základe emailu. Stretli sme sa, dohodli na termínoch, čase. Na základe vzorne pripravených podkladov od investora, sme spracovali cenovú ponuku a pustili do navrhovania. Investor si žiadal náš balík BASIC, ktorý sme ešte prispôsobili a vytvorili tak cenu požiadavkám a potrebám investora.
Pôvodný 2 izbový byt. Interiér bytu sme komplet zmenili a pridali ešte izbu
V malom byte v centre mesta ( Staré Mesto – Bratislava ) interiérový architekt pridelil miesto pre priestrannú obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou a nechal oddelené dve spálne. Bolo dôležité zamyslieť sa nad dispozíciu interiéru, umiestniť potrebné skladovacie systémy na chodbu, nainštalovať v kuchyni skrinky tak, aby kuchyňa nepôsobila preplnene a bola súčasťou obývacej izby. Ďalšia a hlavná požiadavka bola vytvoriť v interiéry bytu oddelenú spálňu. Výsledkom bolo zvládnutie všetkých úloh a navyše sa nám podarilo vytvoriť ešte jednu izbu, ktorá môže byť ako hosťovská alebo časom aj detská izba.
Interiérový dizajn bytu pôsobí tak, aby bol duch Starého Mesta zachovaný, ale zároveň aby slúžil ešte ďalšej generácii, alebo novým majiteľom, ktorí hľadajú moderný a nadčasový interiér. MOZEGO architekti navrhli v interiéry bytu hneď pri vstupe, šatníkové skrine, ktoré prechádzajú do kuchyne a potom až do jedálne. Interiér sme navrhli tak, aby vstup do spálne bol z obývacej izby. „Vrcholom interiéru bola kombinácia neutrálnych a kontrastných odtieňov“. Do interiéru sme dosadili velúrové poťahové povrchy, dyhovane predne plochy a medené predne plochy, sklenené priečky a sklenené posuvne dvere cez ktoré prechádza svetlo do obývacej izby cez izby. Dyhované predné plochy sú hladké a ryhované – vytvára to jedinečnú hru textúr.
Spálňa a interiér bytu, každý prvok je premyslený
V spálni sú umiestnené dve šatníkové skrine. Ďalej sme vytvorili kozmeticky stolík pre majiteľku bytu, ktorý je z opačnej strany skrine od postele. Na chodbe je vstavaná skriňa na sezónne veci a vrchné ošatenie. Z dôvodu originality boli do interiéru bytu vložené dizajnérske stoličky a boli k nim pridané akcenty. Celá kompozícia pôsobí štýlovo: každý prvok je premyslený. Pri pohovke bol umiestnený stolík s nízkym dizajnom: dodáva to priestoru originalitu.