Dizajn interiéru mezonetového bytu – MOZEGO – Interiérový dizajn

Dizajn interiéru mezonetového bytu - MOZEGO - Interiérový dizajn
Škandinávsky štýl je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších trendov usporiadania. Milujeme ho predovšetkým pre jednoduchosť, transparentnosť a funkčnosť, ktorú prináša do interiéru nášho bytu alebo rodinného domu. Je to dokonalé riešenie nielen pre minimalistov a milovníkov jednoduchých riešení - napokon každý ocení harmóniu a poriadok, ktorý bude hosťovať v škandinávskej obývačke alebo spálni. V škandinávskom štýle dokonale fungujú všetky prírodné materiály ako drevo, kameň alebo sklo. Približujú prírodu, zahrejú interiér a dodajú jej elegantný, ušľachtilý charakter. Škandinávsky štýl je kompromisným umením. Je lepšie zvoliť jednoduché štýly, hladké textúry a malé dekoratívne prvky. Príliš veľa dekorácií môže spôsobiť zbytočný chaos a úplne narušiť ťažko dosiahnuteľný zmysel pre harmóniu.
Interiéru mezonetového bytu a realizacia mezonetoveho bytu s MOZEGO
S klientom bola od začiatku veľmi dobra komunikácia a spolupráca. Po kompletnej realizácii 3D návrhov a schválení, sme sa dohodli na realizácii interiéru bytu. Pre realizátorov sme vytvorili technické výkresy nábytkov, rozmery podlahovej plochy a výkresy kúpeľni pre objednanie obkladov.
Aby sme projekt mohli realizovať, bolo potrebne všetko starostlivo pripraviť.
Výhodou tejto realizácie bolo, že klient mal plnú dôveru v MOZEGO a tak nám nechal kľúče od bytu. Priorita bola kúpeľňa, ktorú bolo potrebne zrealizovať a nachystať, kým investor bol na dovolenke. Výhodou spolupráce s MOZEGO je, že mame stabilných a overených dodávateľov, s ktorými dlho spolupracujeme, a tak čo sa týka dodavky a objednania všetko prebehlo veľmi rýchlo a cca do týždňa sme mali materiál na stavbe. Medzičasom sme si dokomunikovali všetko potrebne s dodávateľmi parkiet, realizátorom nábytku. Hneď ako sme mali všetky podklady pripravene, dohodli sme stretnutie s realizátorom nábytku na byte. S realizátorom investor prebral iba drobné detaily, pretože všetko už bolo navrhnute v 3D návrhu, ktorý sme dopodrobna spracovali a tak aj realizátorovi bolo všetko jasne z našich výkresov a 3D návrhov.
Koordinacia s MOZEGO
Čo náš investor veľmi ocenil, bolo aj to, že sme sa postarali o kompletnú zákazku. S spoluprácou s MOZEGO architektmi, získal investor kompletný dohľad, čo investorovi umožňovalo prísť len na občasné obhliadky. Investor tak mohol svoje dni tráviť so svojou rodinou, pripadne pracou a nemusel si tak brat dovolenku. Investorovi sme poskytli kompletnú koordináciu dodávateľov, realizátorov a majstrov. Postarali sme sa aj dodávku materiálov, dohľad nad termíny a celkove dodržiavanie postupov a termínov pri realizácii mezonetového bytu v Bratislave.