Moderný interiérový dizajn bytu na Kolibe s eleganciou, luxusom

Moderný interiérový dizajn bytu na Kolibe s eleganciou, luxusom

Moderný interiérový dizajn bytu v Bratislave - MOZEGO - Interiérový dizajn

Pozeráte sa na ďalší projekt od interiérového štúdia MOZEGO. Mramor, travertín a dyha – tieto trendy vedú cestu v interiéri … a tieto prvky sa ocitli v interiéri bytu prezentovanom v dnešnom vstupe. Vychádzajúc z prevládajúcich trendov, počúvania individuálnych potrieb zákazníkov – týmto spôsobom môžete vytvoriť skutočne jedinečné miesto. Príkladom je interiér bytu navrhnutý štúdiom MOZEGO. Pozývam vás do sveta výnimočnej krásy. Manželka je milovníčkou klasického štýlu a pôvabu, a manžel je obdivovateľom moderného štýlu. Spoločne sme našli cestu a rozhodli, že interiér bude moderný s prvkami klasiky.

Moderný interiérový dizajn bytu v Bratislave - MOZEGO - Interiérový dizajn
Moderný interiérový dizajn bytu na Kolibe s eleganciou, luxusom a vysokou kvalitou. Aj napriek kvalite materiálov, sme prihliadali na rozpočet.

Moderný, elegantný byt s farbami zeme – MOZEGO – Interiérový dizajn

Moderný interiérový dizajn bytu s eleganciou, luxusom a vysokou kvalitou. Aj napriek kvalite materiálov, sme prihliadali na rozpočet, ktorý bol daný na realizáciu a k tomu sme prispôsobili aj 3D návrhy interiéru bytu. Napriek tomu, že projekt je elegantný a exkluzívny, vďaka našim dodávateľom dokážeme uspokojiť investorovu túžbu po realizácii od MOZEGO na kľuč. Preto, cenovú ponuku na realizáciu dokážeme slniť k spokojnosti zákazníka.

Zaujímavým elementom v interiéri je použitie sklenených stien. Bez tejto myšlienky by byt stratil svoju ľahkosť, šarm a originalitu. Zasklenie nájdete aj v kuchyni, v spálni a v chodbe interiéru bytu.

Moderný interiérový dizajn bytu v Bratislave - MOZEGO - Interiérový dizajn
Moderný interiérový dizajn bytu na Kolibe s eleganciou, luxusom a vysokou kvalitou. Aj napriek kvalite materiálov, sme prihliadali na rozpočet.

Interiér bytu v Bratislave na kopci, s krásnym výhľadom na Bratislavu je ukážkou dobrého klasického štýlu v kombinácii s moderným štýlom. Pokojné odtiene hnedej farby harmonizujú s teplým svetlom, mierne zlatistým, čo dodáva interiéru jedinečnú útulnú atmosféru. Obývacia izba s jedálňou je srdcom domu. Otvorená jedáleň oddelená od kuchyne skriňou z preskleného skla, prepúšťajú svetlo do kuchyne a zároveň tak spája obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou. Veľkou výhodou presklených dverí je pocit priestrannosti. Vďaka tomu je interiér pohodlnejší a funkčnejší.

Travertín, mramor a dyha, alebo najväčšie trendy v jednom interiéri

Travertín, mramor, dyha, sklo a lesklé plochy – táto koláž pôsobí dojmom moderného interiéru a predovšetkým ma potvrdzuje vo viere, že sme čoraz odvážnejší. Nielen monochromatické interiéri zaberajú priestor v našich srdciach. Otvárame sa novým, inšpirujeme sa viac a viac a dosahujeme riešenia z iných, úplne vzdialených oblastí, ktoré nám pripomínajú neustálu konvergenciu súčasnosti.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://mozego.eu/wp-content/uploads/2017/04/bg-slider-1.jpg);background-color: #151515;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: fixed;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}