Interiérový dizajn s MOZEGO

Interiérový dizajn s MOZEGO

Prečo potrebujem interiérového architekta?

Každý návrh interiéru a interiérový dizajn je predovšetkým realizáciou snov. Úlohou interiérového architekta v MOZEGO je počúvať a nasmerovať klientov tak, aby výsledným efektom bol predovšetkým funkčný interiérový dizajn a návrh interiéru, ktorý sa rýchlo neokuká a bude nadčasový.

Prvá etapa interiérového dizajnu – interiérový architekt komunikuje s klientom o projekte, preferenciách, čo sa investorovi páči, akú farbu, aký štýl preferujú. Potom prejdeme k jednej z najdôležitejších otázok, tj funkčnosť. Na základe informácií získaných z rozhovoru pomocou plánu, 2D dispozícia vopred ukazuje proporcie usporiadania všetkých prvkov v interiéri.

Druhou fázou sú fotorealistické vizualizácie. Počítačom generované fotografie budúceho interiéru, ako bude interiér vyzerať so špecifickými materiálmi.

Cenník návrh interiéru - MOZEGO - Interiérový dizajn
Moderny interiérový dizajn rodinného domu v Senci – MOZEGO
Cenník návrh interiéru – MOZEGO – Interiérový dizajn

Konečným výsledkom sú výkresy, ktoré sú základom pre dodávateľov a realizátorov, ktorí interiér realizujú. Pri realizácii interiéru v žiadnom štádiu nie je investor sám. V MOZEGO začíname výberom štýlu interiéru, s dispozičným riešením interiéru, 3D návrh vo fotorealistickom zobrazení a nakoniec, komunikujeme s dodávateľmi, ideme na predajné miesta, kde v reálnom zobrazení vidíme všetky druhy materiálov, ktoré pre investora prichystáme, od dlaždíc po nábytok, podlahy, atď. Koordinujeme všetky projektové práce na projekte. 

Moderny interiérový dizajn rodinného domu v Senci - MOZEGO
Moderny interiérový dizajn rodinného domu v Senci – MOZEGO
Moderný interiérový dizajn – Návrh rodinného domu v Senci je pre nás kompletnou zákazkou. Nebudeme pracovať iba na interiérovom dizajne, ale aj na exteriéri

Interiérový dizajn je populárny typ služby.

Pri kúpe nového domu, nového bytu, kancelárskych priestorov alebo pri prestavbe starého obydlia sa mnohí ľudia pýtajú, ako zlepšiť vzhľad svojho domova a vytvoriť štýlový interiér s prihliadnutím na vlastnosti interiéru a moderné trendy.

Samozrejme, mnohí ľudia nepochybujú o svojich vlastných dizajnérskych schopnostiach a rozhodnú sa zapojiť do vlastného vývoja interiérového dizajnu. Väčšina ľudí však zistí, že im chýbajú odborné znalosti na realizáciu vlastných myšlienok. Koniec koncov, vytvoriť krásny interiérový dizajn je len polovica bitky, je dôležité, aby každý prvok interiéru vykonával svoje funkcie, bol praktický, ergonomický.

Zaujíma vás cena, alebo dĺžka dodania? Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať! Sme tu pre vás.

Interiérový dizajn a 3D návrhy interiérov od MOZEGO
Pôsobíme na celom Slovensku aj v okolí
mobil: 0944-910-037 email: mozego@mozego.eu

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://mozego.eu/wp-content/uploads/2017/04/bg-slider-1.jpg);background-color: #151515;background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: fixed;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container.dfd_stun_header_vertical_parallax {-webkit-transform: -webkit-translate3d(0,0,0) !important;-moz-transform: -moz-translate3d(0,0,0) !important;-ms-transform: -ms-translate3d(0,0,0) !important;-o-transform: -o-translate3d(0,0,0) !important;transform: translate3d(0,0,0) !important;}