Interiérový dizajn rodinného domu a realizácia na kľuč

Interiérový dizajn - MOZEGO - Návrhy interiérov

Interiérový dizajn rodinného domu a realizácia na kľuč

PRÁVE REALIZUJEME: Rodinný dom v Žarnovici

Na tomto dome sme pre nášho klienta spracovali projekt domu, interiérový dizajn a 3D návrhy interiéru a následne aj  návrhy exteriéru a samotnú realizáciu rodinného domu na kľuč. Jedna sa o nízkoenergetický rodinný dom pre 3 člennú rodinu. O komfort v dome sa stará rekuperácia, stropné chladenie a podlahové vykurovanie.

Celý projekt rodinného domu bude realizovaný našou spoločnosťou MOZEGO interiéroví architekti

V roku 2017 nás oslovil klient s požiadavkou na vypracovanie interiéru rodinného domu v Žarnovici. Klient nám poslal všetky podklady a my sme sa pustili do práce. Po podrobnej analýze, sme zistili, že dom nie je celkom funkčný pre potreby klienta, a tak sme klientovi navrhli zmenu v druhom podlaží, kde sme ponúkli komfort aj do budúcna. Klientovi sme načrtli našu predstavu, ktorá ho hneď nadchla a tak sme začali riešiť zmenu projektu.

Interiérový dizajn rodinného domu a realizácia na mieru - Pôvodný návrh rodinného domu
Pôvodný návrh rodinného domu

Interiérový návrh od MOZEGO je bohatou kombináciou textúr a materiálov, od drevených podláh a povrchových úprav stien, cez kamenný obklad, až po hladké omietnuté povrchy. Interiér rodinného domu oživujú jemné farebné akcenty a doplnky v podobe nábytku a prvkov moderného dizajnu.

Interiérový návrh rodinného domu Žarnovica - MOZEGO - Návrh interiéru
Interiér rodinného domu v Žarnovici je kontrastnou kombináciou bielej, čiernej a šedej. Interiérový návrh od MOZEGO je bohatou kombináciou materiálov

Postaráme sa o kompletnú realizáciu rodinného domu a koordináciu projektu, vďaka čomu dostane klient spoľahlivý a stopercentný výsledok. Zabezpečíme komplet vybavenie, od nábytku na mieru cez postele až po svietidlá a nakoniec aj realizáciu.

Rodinný dom poskytuje dych berúci výhľad priamo do lesa. Príroda je nielen všade naokolo, podarilo sa nám ju dostať aj do vnútra samotného rodinného domu. Preto sme sa pri navrhovaní interiéru rozhodli pre prírodné materiály a doplnili sme ich o zelené steny a ostatné elementy.

Farba domu mala byť monochromatická – na báze bielej a šedej, ktorá je kombináciou architektonického betónu, omietaného povrchu a skla. Exteriér bude tvoriť vstup s parkovaním, rodinný dom a samostatná garáž, alebo dielna pre majiteľa, ktorý si rad oddýchne pri svojom koníčku. Hneď vedľa dielne sme vytvorili gril pre posedenie s priateľmi. K takémuto exkluzívnemu domu, nemôže chýbať ani bazén, ktorý bude mať dĺžku 10m.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://mozego.eu/wp-content/uploads/2019/10/IMG_0858.jpg);background-color: #151515;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}